network

Hızlı ve güvenilir bir Network altyapısı işlerinizde sizlere zaman ve maliyetlerinizden tasarruf sağlayacaktır.

Febris Bilişim, Network Ve Altyapı Çözümleriyle Network altyapınızı analiz eder, sorunları bulur ve gerekli iyileştirmelerde bulunur. En hızlı, en güvenli ve kolay genişleyebilir Network Ve Altyapı Çözümleri sunuyoruz.

Günümüzde en değerli kaynak olarak gösterilen bilgi, bilgiye erişim ve bilgiyi işleme yatırımlarının önemi her geçen gün giderek artmaktadır. Yapılan yatırımlar için ciddi bütçeler ayrıldığından dolayı, konuyla ilgili olarak firmaların aldığı danışmanlık hizmetleri de önem kazanmaktadır.

Bilgiye sağlıklı erişimin temeli olan network yapısı tüm sistemin sinir sistemini oluşturmaktadır. Firmamızın uzman kadrosu ile doğru ağ (network) projelendirmesi, uygulaması ve teknik desteğinin verilmesi gibi ihtiyaçlarınızın tüm aşamalarında yanınızdadır. Network Çözümlerimiz:

Lan / Wan Uygulamaları :
Firmaların artık kendi ağlarının haricinde şubeleriyle de aralarında bağlantıları bulunmaktadır. Firmalar kendi içlerinde kablolu ve/veya kablosuz ağlar kullanmakta şubeleriyle kendi aralarında Frame Relay, Leased Line, ATM, ISDN, Metro Ethernet ve xDSL gibi kiralık hatlar üzerinden WAN Protokolleriyle bağlanmaktadır. Firmamızın uzman network mühendisleri ile tüm LAN/WAN uygulamalarında kurulum hizmeti, detaylı analizler ve projelendirmeler yapmakta ve komple bir hizmet olarak müşterilere sunulmaktadır.

Kablosuz Ağ Uygulamaları :
Günümüzün yeni network teknoloji çözümlerleri artık kablosuz sistemler üzerine dönmektedir. Tüm network trafiğini kablosuz olarak radyo sinyalleri ile iletmek mümkündür. Kablosuz teknolojinin artık standartları oturmuş olup ve performansı gün geçtikçe artmaktadır. Kablosuz ağların kablolulara oranla bir takım dezavantajları olmasına rağmen birçokta avantajı bulunmaktadır birkaç örnek vermek gerekirse, yapılarınızın orijinalliği ve fiziksel görünümü değişmeden ağ kurulabilmekte, var olan ağ çok rahat genişletebilmekte kullanıcı eklenmesi sorun olmaktan çıkmaktadır.