Sürdürebilir gelişimi destekleyecek Bilişim teknolojileri çözümleri.

Güçlü bilgi birikimine sahip profesyonel kadrosuyla hizmet sunan Febris, müşterilerinin ihtiyaç duyacağı her türlü bilişim teknolojileri yatırımlarını butik bir hizmet anlayışı ile yapılandırmaya ve yüksek verimliği sağlayacak bilgisayar ve iletişim teknolojisi çözümlerini sunmaya odaklıdır.

Türkiye ekonomisinin belkemiğini oluşturan KOBİ’ler Febris’in ana hedef müşteri kitlesidir.
KOBİ’ler ekonomik hayatiyetlerini sürdürmek, ticari döngüden artan oranda pay almak ve uluslararası piyasalara açılabilmek adına rekabetin son derece keskin olduğu günümüz piyasa koşullarında sürekli bir mücadele içindedirler. Ağırlıklı olarak aile işletmeleri şeklinde yapılanmış olan KOBİ’ler hızlı büyümenin getirdiği kontrolsüzlüğün ve kurumsal yapılarındaki eksikliğin yarattığı olumsuz sonuçları yaşamaktadırlar. Kontrolsüz büyüme, üstlenilen ekonomik riski artırdığı gibi zaman içinde işletmelerin güçlü piyasa pozisyonlarını kaybetmelerine de neden olabilmektedir.

Doğru bilgiyi en etkin şekilde kullanmak adına.
Günlük işin ve taşınan riskin her açıdan doğru kontrolü ve yönetimi işletmeler için hayati önem taşımaktadır. Bu eksende doğru piyasa bilgisinin, doğru zamanda yöneticilerce kullanılabilmesi büyük önem taşımaktadır. Febris, sunduğu bilişim teknolojisi altyapısı çözüm ve hizmetleriyle, kurumların “bilgiye” en sağlıklı ve en hızlı bir şekilde erişmelerini sağladığı gibi, “bilgiyi” en doğru şekilde işlenmelerini ve tüm karar alma süreçlerinde en etkin şekilde kullanmalarını olanaklı hale getirmektedir.

Size özel teknoloji danışmanınız.
Febris müşteri ilişkisinin “özel”liğine ve “sürekliliğine inanır. Özel hizmet yaklaşımı ve ilişki sürekliliği yüksek müşteri memnuniyetinin temel taşlarıdır. Size özel teknoloji danışmanınız firmamız, çözüm ortağı olduğu dünya çapındaki markaların kattığı güç ile hizmette ve kalitede iddialıdır. Febris, güçlü kadrosu, bilgi birikimi ve vizyonuyla

• Altyapı (elektrik / data / telekomünikasyon)
• Bilgisayar ve Çevre Birimleri (Server Sistemleri, PC, Notebook, Yazıcı, OEM, vb.)
• Sistem-Data-Network ve Internet Güvenliği,
• Bilişim ve Teknoloji danışmanlığı
• Uygulama Geliştirme

gibi alanlarındaki müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit eder, sizden gelen bilgi ve isteklerin ışığında en verimli çözümleri sunar.

Febris’te her müşteri özeldir.
Müşterisinin ihtiyacı olan çözümleri tasarlayıp en iyi şekilde uyarlayan, uygulayan ve geliştiren firmamız, butik hizmet anlayışı ile çalışır.  Bu nokta Febris’i rekabetten ayıran ve müşterisi için mümkün olan en yüksek katma değeri üretmesine imkan tanıyan temeldir.

Febris işletmelerin sağlıklı ve sağlam adımlarla büyümesine destek olur Febris,  güçlü ve kalıcı değişimlerin birlikte inanarak ve kenetlenerek gerçekleşebileceğine inanır.  Sözünün arkasında durabilmek adına Febris,  güçlü ve sarsılmaz bir inançla işine bağlı, tecrübeli ve güvenilir kadrolarını oluşturmuştur.

Sizi de bu enerjik ve atılgan birlikteliğin yani Febris’in memnun üyelerinden biri olmaya davet ediyoruz.