IntegrationDonanım ve yazılımda tüm yapınızın birlikte uyum içerisinde çalışmasını sağlıyoruz.

Febris Bilişim Entegrasyon Çözümleri ile mevcut ve birbirinden habersiz sistemlerinizin birbirlerinden haberdar olmalarını ve hatta beraber çalışmalarını sağlıyoruz. Böylelikle maliyetleriniz de düşüş üretkenliğiniz de artış elde edersiniz.

Gelişen teknoloji dünyası ve sürekli değişen rekabet unsurlarına firmalar kendilerini uydurmak için sürekli bir değişim ve gelişim içindedirler. Firmaların ihtiyaçları her geçen gün artmakta ve bir o kadar da karmaşıklaşmaktadır. Firmalar bünyelerine sürekli yeni yazılımlar yeni teknolojik cihazlar eklemektedirler. Sisteme yeni girişler firmanın kendi bünyesinde geliştirdiği uygulamalar olabildiği gibi bir üreticiden de temin edebilmektedir. Tüm bunların sonucunda ortaya birbirinden bağımsız ve dağınık iş akışları, yanlış işleyişler çıkmaktadır. Bir bilgi farklı şekillerde birden fazla yerde oluşturulmakta, işlenmektedir. Bu da firmanın verimliğini düşürdüğü gibi fazladan iş yükü çıkarmaktadır.

Firmamız konusunda uzman yetkilileri sorunlu olduğunu düşündüğünüz veya daha iyi hale getirmek istediğiniz sisteminizi inceler ve gerekli sistem analizini çıkarır, eksik veya yanlış olduğunu tespit ettiği konuları sizinle paylaşır. Böylece daha düşük maliyetli, daha kolay yönetilebilir ve daha verimli sistemlerin oluşturulmasına katkı sağlar.